Ako sa zaregistrovať a prihlásiť do služby Tipsport

Ako sa zaregistrovať a prihlásiť do služby Tipsport

Prihlásenie do stávkovej kancelárie Tipsport (https://stavkujme.sk/recenzie/tipsport/) je veľmi jednoduché. Čo musíte urobiť pred prvou registráciou a ako to funguje?

Ako sa zaregistrovať v Tipsporte

Ak sa chcete prihlásiť do stávkovej kancelárie, musíte sa najprv zaregistrovať. Preto musíte zadať dôležité vstupné údaje.

V prvej časti formulára musíte správne a pravdivo zadať svoje osobné údaje. Ide predovšetkým o:

 • Názov
 • priezvisko
 • dátum narodenia
 • národnosť
 • e-mail
 • telefónne číslo

Ako je to so vstupným bonusom v Tipsporte

Hneď po registrácii ponúka stávková kancelária Tipsport svojim klientom aj bonus. Konkrétne je to až 6 eur, ako aj vstupný bonus až do výšky 2000 eur a Vegas bonus v maximálnej hodnote 1000 eur.

Podmienkou získania týchto bonusov je najmä vlastníctvo plného hráčskeho účtu (pozri nižšie). Potom môžete na svoje stávky získať 6 eur zadarmo. Po vykonaní prvého vkladu máte nárok na uvítací bonus vo výške 2000 eur. Bonus Vegas v maximálnej výške 1000 eur je spojený so vstupným bonusom do online kasína.

Vytvorenie dočasného účtu

V prvej fáze v Tipsporte získate tzv. dočasný účet. Nastavíte to potvrdením odkazu, ktorý dostanete v e-maile po vyplnení všetkých vyššie uvedených informácií.

Dočasný hráčsky účet má nastavené určité obmedzenia. Primárne naň nemôžete vložiť viac ako 120 eur. Prihlásite sa do nej pomocou hesla, ktoré ste dostali v SMS. Počas prvého prihlásenia si nastavíte vlastné heslo, ktoré budete používať na neskoršie prihlásenie.

Môžete tiež zmeniť používateľské meno, pod ktorým sa následne zaregistrujete v Tipsporte. Upozorňujeme, že táto zmena je možná naposledy.

Ako si vytvoriť trvalé konto v službe Tipsport

Ak chcete skutočne naplno využívať všetky možnosti Tipsportu, musíte si vytvoriť trvalé hráčske konto, ktoré už nemá žiadne obmedzenia.

Pôvodné dočasné konto musíte zmeniť na trvalé konto do 30 dní od začiatku registrácie, inak bude vaše dočasné konto automaticky zrušené. Túto povinnosť ukladá stávkovej kancelárii priamo zákon, a preto ju nemôže ovplyvniť. Pozor, môžete tak prísť o peniaze. Po zrušení dostanete späť maximálne sumu rovnajúcu sa hodnote vašich vkladov.

Založenie trvalého hráčskeho účtu si vyžaduje vyplnenie niektorých dôležitých údajov a predovšetkým tzv. overenie totožnosti. To znamená, že stávkovej kancelárii poskytnete požadované údaje, ktoré je prevádzkovateľ povinný overiť v registri občanov a cudzincov (register obyvateľov).

Prečo je potrebné vykonať overenie totožnosti

Overenie totožnosti je štandardizovaný postup, ktorý musí absolvovať každá stávková kancelária pôsobiaca v Českej republike.

V roku 2017 totiž v Českej republike oficiálne vstúpil do platnosti nový zákon o lotériách. Tým sa stanovilo, že stávkové kancelárie môžu v Českej republike legálne pôsobiť len vtedy, ak majú platnú licenciu udelenú ministerstvom financií. To viedlo aj k odchodu viacerých najmä zahraničných subjektov z domáceho trhu.

Objavili sa však aj noví prevádzkovatelia, najmä „domáci“. Pre tieto novozaložené subjekty zákon zaviedol aj podmienku overenia totožnosti hráčov. Ide o opatrenie proti praniu špinavých peňazí. Tento postup zároveň dokazuje, že ste už plnoletí, a teda oprávnení stávkovať v súlade s českými právnymi predpismi.

Overenie je spravidla možné na pobočkách stávkovej kancelárie, na Czech POINTe, v banke alebo u notára.

Ako overiť svoju totožnosť v stávkovej kancelárii Tipsport

Na overenie svojho účtu v Tipsporte máte dve možnosti, ktoré sa líšia predovšetkým zložitosťou. Sú to:

1. Overenie na pobočke

Overenie účtu bolo pôvodne z technických dôvodov možné len na pobočke. V prípade tejto možnosti vyplníte požadované informácie ručne. Budete musieť vstúpiť:

 • rodné číslo
 • pohlavie
 • adresa
 • krajina

Potom si vyberiete vhodné platobné podmienky. Môžete si vybrať z nasledujúcich možností:

 • prepojenie bankového účtu
 • pridať platobnú kartu
 • prepojenie cez Paysafecard
 • prepojenie cez účet Skrill
 • odkaz PayPall

Na zaistenie bezpečného stávkovania budete musieť nastaviť aj samo-obmedzujúce opatrenia. Jednoducho povedané, sú to podmienky, za ktorých prestávate hrať. Cieľom týchto opatrení je predovšetkým predchádzať závislosti od hazardných hier.

Pri kurzových stávkach aj technických hrách si môžete nastaviť:

 • maximálna čistá strata za deň
 • maximálny počet stávok za mesiac
 • maximálna čistá strata za mesiac

Potom môžete ísť do pobočky. Vezmite si so sebou občiansky preukaz alebo cestovný pas a nezabudnite na svoje používateľské meno a heslo. Celý proces potom netrvá dlhšie ako 5 minút.

2. Overenie účtu online

Ak máte bankový účet v nasledujúcich bankách, môžete registráciu dokončiť ihneď, požadované údaje sa vyplnia automaticky. Bankový účet však musí byť vedený na vaše meno. Overenie sa vykonáva zaslaním prvého vkladu.

V tomto prípade musíte iba ručne vybrať samo-obmedzujúce opatrenia rovnakým spôsobom, ako je opísané vyššie.

Ako sa prihlásiť do služby Tipsport a hrať na počítači a mobile

Na prihlásenie použijete svoj e-mail a heslo. Preto si tieto používateľské údaje zapamätajte alebo zapíšte, ale nikomu ich neposkytujte.

S touto virtuálnou identitou môžete hrať v online kasíne alebo podávať stávky prostredníctvom klasickej mobilnej verzie, ale aj pohodlne na mobilnom telefóne prostredníctvom aplikácie, a to i na Tipsport live zápasy. Upozorňujeme, že tento súbor je potrebné stiahnuť priamo z oficiálnej webovej stránky výrobcu. V súčasnosti nie je k dispozícii v službe Google Play.

Ako uvádza spoločnosť Google, aplikácie, ktoré umožňujú alebo uľahčujú online hazardné hry vo vybraných krajinách, sú povolené len vtedy, ak vývojár prejde procesom žiadosti.

Pre českých fanúšikov Tipsportu: získajte informácie vo vašom jazyku: Jak na registraci a přihlášení u Tipsportu