Zúčastni sa turnajov vo Fortuna casine a vyhraj fantastické ceny!

Casino turnaje

Chceš pri hraní svojich obľúbených kasínových hier zažiť ešte väčšiu zábavu a napätie?

Pridaj sa každý deň do kasínových turnajov od Fortuny a porovnaj svoje umenia s ostatnými hráčmi! V denných turnajoch máš šancu vyhrať odmeny až do výšky 1 000 eur, zatiaľ čo týždenné turnaje ponúkajú ceny až do 30 000 eur!

Čím viac bodov nazbieraš, tým lepšie pre teba. Zapoj sa do oboch typov turnajov naraz a maximalizuj svoje možnosti na výhru. Celkovo ifortuna.sk každý mesiac rozdá na turnajových odmenách viac ako 100 000 eur. Nezaváhaj, zúčastni sa a môžeš sa stať kráľom casina Fortuna!

Ako sa môžeš zapojiť?

Stačí sa prihlásiť na svoj hráčsky účet u Fortuny, nájdeš tam sekciu Turnaje. Pokiaľ spĺňaš všetky podmienky, môžeš sa jednoducho zapojiť kliknutím na tlačidlo „Zapojiť sa“. Ak ešte nemáš účet u Fortuny, Fortuna prináša vysoké jackpoty v hrách Kajot ,teraz je ten pravý čas sa zaregistrovať!

Ako získať body v denných turnajoch:

  • PONDELOK – turnaj šťastné stávky
  • UTOROK – turnaj hodnota stávok
  • STREDA – turnaj veľké výhry
  • ŠTVRTOK – turnaj top spin
  • PIATOK – turnaj hodnota stávok
  • SOBOTA – turnaj top spin
  • NEDEĽA – turnaj veľké výhry

Hodnota stávok: 1 pretočené euro = 1 bod

Veľké výhry: 1 vyhrané euro = 1 bod

Top Spin: Získavaj body za tvoju najlepšiu výhru z jednej stávky. Čím vyššia je tvoja výhra v porovnaní so stávkou, tým viac bodov získaš.

Šťastné stávky: Zbieraj body za každú výhernú stávku. Čím väčšiu sumu vyhráš vo vzťahu k tvojej stávke, tým viac bodov si prirátaj.

Neváhaj a zapoj sa do nekonečného radu turnajov v kasíne Fortuna s úchvatnými odmenami! Fortuna ti praje veľa šťastia a nekonečné hodiny zábavy.

ZAPOJIŤ SAZAPOJIŤ SA

Relevantné správy