Týždeň plný nových žrebov vo Fortune

Týždeň žrebov

S príchodom nových žrebov od Fortuny sa otvárajú ďalšie príležitosti na získanie veľkých výhier!

Ak máš rád online stieracie žreby, tento týždeň ťa čakajú nové vzrušujúce chvíle, plné prekvapení a okamžitých šancí na výhru. V našej úvodnej sérii si mal možnosť zažiť zábavu priamo z obývačky a vyškrabávať si ceny až do 55 000 eur.

Teraz Fortuna prichádza s ďalšími 5 novými žrebmi! Vydaj sa na pátranie po stratenom poklade Aladina a zozbieraj všetky skvosty skrývajúce sa v jeho hodnote 4 000 eur. Ďalej môžeš zamieriť na hrad, kde sa odohrávajú duely o výhru vo výške 20 000 eur a preži Víťazný tresk. Máš medzi svojimi obľúbenými číslami sedmičku?

Objav správnu sériu symbolov a Šťastná sedmička ti môže prerozprávať príbeh o 50 000 eurách. A ak ešte nevieš, že všetky cesty vedú do Vegas, v tejto hre od Fortuny na teba čaká záblesk 40 000 eur. Okrem toho sa môžeš pustiť do hľadania drahokamov ukrývajúcich balvan za 8 000 eur. Pripravený sa stať legendárnym Kameňákom?

Vezmi si mincu a s našimi novými stieracími žrebmi zaži ešte viac radosti a vyškrabni si fantastické výhry. Želáme ti veľa šťastia s Fortunou!

IDEM DO TOHOIDEM DO TOHO

Relevantné správy